Пластиковые окна
Жалюзи на пластиковые окна
Наше качество – гарант, лучшую дверь Вы найдете у нас!

par mums

 

AIA  AVLAND ir vairāk nekā 12 gadus pieredze, darbojoties Latvijas tirgū.

Mēs izgatavojam Premium klases plastmasas ALUPLAST un REHAU , koka un alumīnija konstrukcijas. Dažādu veidu profili un plašais stikla pakešu sortiments palīdzēs Jums izvēlēties optimālāko risinājumu jebkura dzīvokļa, mājas vai biroja stiklojumam.

Mēs varam piedāvāt konstrukcijas ar uzlabotu siltuma un skaņas izolāciju, kā arī atradīsim optimālāko risinājumu, balstoties uz katras telpas specifiku, piedāvājot variantus dažādās cenu kategorijās.

 

Mūsu priekšrocības:

 1.  Plastikāta, koka, kā arī alumīnija Premium klases profili.

  2. Pareiza montāža.

  Pareizi veikti montāžas darbi kalpo kā pamats konstrukciju stabilitātei, kvalitātei un ilgmūžībai. Mēs veicam montāžu, ievērojot montāžas tehnoloģiskās un siltumtehniskās prasības, tādējādi nodrošinot maksimāli ilgu konstrukcijas kalpošanas laiku. Veicam konstrukciju montāžu, izmantojot tvaika izolācijas lentu, kas atbilst visām ES normām.

  3. Pieņemama cena.

  Neskatoties uz to, ka tiek izmantoti augstākās klases kvalitātes profilu un to komplektējošo detaļu izmantošanu, konstrukcijas cena saglabājas pieņemama. Periodiski tiek veiktas akcijas, kas ļauj mūsu klientiem uzstādīt nevis lētas un apšaubāmas kvalitātes produktus, bet gan visaugstākā līmeņa, siltumu taupošus logus un durvis, kas kalpos ne vienu gadu desmitu vien.

  4. Īss termiņš.

  Konstrukciju izgatavošanas termiņš ir, sākot no 5 dienām.

  5. Mērījumu veikšana Jums ērtā laikā.

  Mērījumi tiek veikti katru darba dienu, kā arī pastāv iespēja mērījumus veikt vakaros un brīvdienās.

  6. Ērta pasūtījuma noformēšana.

  Līgumu iespējams noformēt objektā, kā arī ar interneta starpniecību.

Have no field to show

BT Quick Contact custom form

This is custom form of BT Quick Contact. For demo only. BT Travel have not booking component.
123

BT Quick Contact default

 • Tour
 • Hotel
 • Flight

BT Image Gallery

T3 Introduction

Nam semper libero et urna eleifend in convallis enim mollis. Nullam eu eleifend diam. Nam fringilla iaculis mollis. Maecenas urna est, bibendum nec mattis ut, pharetra in est.

BT Travel Template

Nam semper libero et urna eleifend in convallis enim mollis. Nullam eu eleifend diam. Nam fringilla iaculis mollis. Maecenas urna est, bibendum nec mattis ut, pharetra in est.